זיהוי שיחות חסויות

הטרדה טלפונית נחשבת לעבירה פלילית.

משרדנו מפעיל מערכת לאיתור שיחות טלפון ממספרים חסויים. הטרדות טלפוניות מתבצעות בד"כ באמצעות שיחה חסויה, על ידי חיוג הקידומות *43, #31# (תלוי מאיזה מפעיל מתקשרים) או בחסימה קבועה מראש על ידי מפעילי הקו. המערכת שבשימושנו מסוגלת להתמודד עם שתי שיטות החסימה. לאחר פיענוח מספר הטלפון של המטריד הסדרתי , השלב הבא, הוא ביצוע חקירות פרטיות לזיהוי ואיתור. במקרים מסוימים נמליץ לחקור את אותו גורם ולקבל ממנו הודעה לגבי ההטרדות. עם סיום החקירה, יתקבל דו"ח מסודר בצירוף ההקלטות והראיות שנאספו וניתן להגיש באמצעותו תלונה במשטרה.

חקירות שאלות ותשובות

כמה פעמים התרגזתם עקב שיחות בלתי מזוהות שמציקות לכם? כמה פעמים שיחות חסומות הטרידו את מנוחתכם ? כמה פעמים רציתם להגיע אל אותו המטריד ? לכל השאלות הללו יש תשובה אחת ,עוז חקירות.
אחד הדברים הכי מרגיזים מאז פרצו אל העולם הטלפונים החכמים הוא כל נושא השיחה הבלתי מזוהה, מה שפעם היה נחשב כהישג טכנולוגי בכך שניתן לראות מראש מי מחייג אלייך הפך להיות עניין שגרתי , אולם לא מעט מטרידים למדו על כל השיטות הקיימות לחייג ללא שיופיע מספר הטלפון על הצג.

במקרים רבים המשטרה לא מטפלת במקרים אלה, לא פעם נשמעו טענות של אזרחים תמימים המוטרדים דרך קבע על ידי גורם כזה או אחר על אוזלת ידה של המשטרה וחוסר הרצון שלהם לטפל בעניין חשוב זה ומטריד זה.
זיהוי שיחות חסויות הוא אחד מתחומי ההתמחות של עוז חקירות, אין יותר צורך בלילות של מחשבות לגבי מי העומד מאחורי ההטרדות , זיהוי שיחות חסויות יעשה על ידי עוז חקירות בצורה מקצועית ואחראית ביותר.

איך תופסים מטריד שיחות חסויות?

ברגע שמתקבלת בקשה לזיהוי שיחות חסויות ,מתחיל תהליך שבסופו יקבל הלקוח דוח מפורט של זיהוי השיחות , איתור האדם העומד מאחורי אותו המספר החסוי שפוענח, הקלטה ותיעוד של אותן השיחות ולאחר מכן הגשת דין וחשבון מפורט ללקוח.
תכנית העבודה לזיהוי שיחות חסויות תעשה על ידי הצוות המקצועי של עוז חקירות, התוכנית תעשה בצורה אחראית ועל פי כל הנהלים והכללים המקובלים וכמובן בהתאם לחוק שמאפשר לפעול במסגרת ההסמכה של משרדי החקירות בישראל.

עוז סער לשירותכם

משרד החקירות סער עוז יעמיד לרשותכם את כול הכלים על מנת לאתר עבורכם זיהוי שיחות חסויות , מעבר לכך המשרד עוסק במגוון רחב מאוד של תחומי חקירות כמו : איתור של אנשים בין אם זה לצרכים פליליים או איתור אנשים שנעלמו כמו בן אובד וכולי.

חקירות עסקיות כלכליות ,חקירות העוסקות בריגול עסקי ותעשייתי וכמובן כול נושא האישות, שבו יש צורך בראיות לצורכי תיקי גירושין.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי, בנושא הטרדות טלפוניות צרו קשר בטל': 03-9199209