התחזות על רקע רומנטי

לצערנו בשנים האחרונות אנו שומעים על לא מעט מקרים של התחזות על רקע רומנטי. תכניות טלוויזיה כמו "המתחזים" של חיים אתגר חושפות אותנו למקרים של התחזות ברמה הגבוהה ביותר, אך לא מעט אנשים נופלים קורבן להתחזויות מסוכנות לא פחות, להיכרות עם בני או בנות זוג אשר מסבכת אותם עם חובות כלכליים כבדים או סכנות אחרות.

התחזות על רקע רומנטי יכולה להיות קלה מאוד. הצורך של רבים מאיתנו באהבה ובמגע אנושי חושפת אותנו לא מעט פעמים להתאהבות ויצירת קשר רומנטי עם אדם מבלי לשים לב לסימנים אדומים ולנורות אזהרה, ולעיתים רבות הקורבנות שמים לב לכך רק שכבר מאוחר מידי.

לכן, אנו במשרד "עוז סער חקירות" מקבלים לא מעט פניות מהורים, משפחות או חברים קרובים אשר מעוניינים לבצע חקירות רקע על בן או בת זוג של היקרים להם, בין אם הם מבחינים בסימנים חשודים ובין אם הם רוצים להיות רגועים לכל מקרה.

סוגים של התחזות על רקע רומנטי

התחזות על רקע רומנטי יכולה להתבטא בכמה אופנים:

  1. יצירה של זהות בדויה לחלוטין. שום פרט מהפרטים שימסור המתחזה אינו נכון, והיום, כאשר כל אחד יכול להקים פרופיל מתחזה ברשתות החברתיות בקלות, התחזות כזו הופכת להיות הרבה יותר פשוטה ועם פרופיל פיקטיבי אשר כביכול מאשר את השם והפרטים השונים, הוא יכול לבצע התחזות מוחלטת ללא כל בעיה.
  2. מתחזים אשר שומרים על הזהות שלהם אך משנים פרטים שונים ויוצרים לעצמם זהות שאינה נכונה. זו יכולה להיות זהות של עובד בעל מקצוע מרשים ומכובד, השתייכות למשפחה מוכרת ועוד. לעיתים השינוי הזה נוצר מתוך צורך של המתחזה להסתיר את העבר או ההווה שלו, להסתיר פרטים על עצמו כמו מערכות יחסים קיימות במקביל או להסתיר חובות כלכליים ובעיות מסובכות אשר ירחיקו ממנו מערכות יחסים.

איך אפשר למנוע התחזות על רקע רומנטי?

רבים אשר מגיעים אלינו נפגעים מאוד כאשר הם מגלים כי ניהלו קשר רומנטי עם מתחזה. לכן, בכדי לצמצם את הסיכויים לכך ולאפשר לכם למנוע מעצמכם את שברון הלב הכרוך בגילוי שהאדם בו בטחתם וניהלתם איתו קשר רומנטי הוא כלל לא האדם שאתם חושבים שהוא, שימו לב לכמה נקודות חשובות שעזרו לכם לחשוף את המתחזה:

  • הפרזה משמעותית בסיפורים של האדם על עצמו. סיפורים שנשמעים יותר מידי מופרכים ותלושים מהמציאות, הם כנראה כאלו. לא מעט מהמתחזים מגיעים עם סיפור שהם סוכני שב"כ ומוסד או עובדים בתעשיות רגישות ומגיעים עם סיפורים שנראים כמו עיבוד של כמה סרטי אקשן הוליוודים, וברוב המקרים – זה כלל לא נכון. אל תלכו שבי אחרי הסיפורים הללו.
  • לעולם אל תנהלו קשרים רומנטיים בסודיות. אנשים בוגרים לא צריכים להסתיר את הקשר הרומנטי שלהם, ואם בן או בת הזוג דורשים את הסודיות הזו, אפילו מול האנשים הקרובים ביותר אליכם, כנראה שיש להם סיבה לכך. שיתוף של אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם יאפשר לכם לקבל עצות חכמות ולעיתים תשומת לב לסימני אזהרה שלעיתים מי שנמצא בתוך מערכת היחסים נוטה להתעלם מהם.
  • אם יש חשש – אין חשש. גם אם יש לכם את החשש הקטן ביותר, וגם אם לא, לפני שאתם נכנסים למערכת יחסים רצינית ומחייבת בצעו בדיקת רקע אשר תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם באמת נמצאים במקום הנכון ואתם יודעים באמת מי עומד מולכם. חוקר פרטי מקצועי ממשרדנו יבצעו עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית לרקע של האדם וכך תוכלו להיות בטוחים יותר כי אתם פותחים בקשר רומנטי אמיתי ומבוסס ללא חששות, או במידה ויתגלו ממצאים המעידים על בסיס לחששות שלכם, תוכלו למנוע את ההתחזות בזמן.

לסיכום, התחזויות על רקע רומנטי הן דבר שגרתי ומוכר עוד משחר הדורות. החכמה היא לנצל את הטכנולוגיה של היום ואת אנשי המקצוע המומחים המכירים את התחום לעומק על מנת למנוע את ההתחזויות הללו ולהיות בטוחים יותר. התנהלות חכמה ונכונה תאפשר לכם למנוע מצב בו הרגשות שלכם מעיבים על שיקול הדעת שלכם ואתם לא מצליחים לראות את האדם האמיתי העומד מולכם או את אין ספור סימני האזהרה, עד שכבר מאוחר מידי.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם בצורה הטובה ביותר!