הסיבות שמצריכות את שירותיו של חוקר פרטי

​בין אם אתה אדן אינדיבידואל, עסק קטן או חברה גדולה, אתה חשוף לסכנות של ימינו, כמו למשל: דיירים בעייתיים, בגידה, ריגול ארגוני, גניבת זהות, הונאות השקעה, מתחזים, חברות שווא, קורות חיים מזויפים ואיומים אחרים.

הסיבה לשירותיו של חוקר פרטי

למרות שיש באפשרותך למצוא חלק מהמידע באופן מקוון, לבעל מקצוע תהיה גישה למידע שלך אין, כמו גם לוודא שהמידע אכן מדויק.

ריכזנו עבורך את הסיבות המרכזיות לשכור את שירותיו של חוקר פרטי:

בדיקת רקע של החברה

כל החברות מגיעות עם עבר, לעיתים עבר חיובי ומבטיח ולעיתים קצת פחות. אנחנו בטוחים שתרצה לדעת האם החברה שעומדת לספק לך שירותים בעלת היסטוריה של הונאה, או של אי כיבוד חוזי עבודה ושירות. משרד חקירות מקצועי יכול לספק לך את המידע הזה בשבילך.

בדיקת רקע לעובדים

זה לא נדיר שאנשים מסוימים משקרים בקורות החיים שלהם ואף מדפיסים תעודות מזויפות. לבעלי חברות או תאגידים שדואגים למוניטין שלהם, אין שום רצון להעסיק עובד כזה. חוקרים פרטיים יכולים לסייע באימות המידע, לדעת האם מדובר באנשים שהן אכן מי שהם טוענים שהם, או האם יש להם את הכישורים שלטענתם יש להם.

בדיקת דיירים

אם אתה בעל בית או מנהל נדל"ן שצריך לבדוק שוכרים פוטנציאליים לנכסים שלך, ולהעריך את מידת התאמתם, שכירת שירותיו של חוקר פרטי יכולה להיות פתרון מושלם עבורך. חקירה פרטית תגלה לך את מצבו החוקי של אותו אדם, את העיסוק שלו ואת הרקע שלו.

חקירות בגידות והונאות בנישואים

משרד חקירות מקצועי יכול לספק לכם שירותי מעקב מצויינים באופן דיסקרטי אחר בן או בת הזוג שלך. המעקב יעניק לכם מידע מהימן אודות מקום הימצאו של בן או בת הזוג, ועם מי הם מבלים. בנוסף למעקב תקבלו גם עדויות מצולמות והוכחות למתרחש.

חקירות גירושין ודיני משפחה

בתיקי גירושין רבים חוקר פרטי יכול לבדוק עבורכם אם בן או בת הזוג מסתירים נכסים או משקרים בנוגע למידע קריטי, חוקר פרטי יכול לקחת צילומי מעקב לצורך ראיות.

גיוס עובדים מאובטח מחו"ל

בעידן של היום מקובל יותר ויותר להעסיק עובדים מחו"ל, זה מבורך ומורכב כאחד. חוקר פרטי יכול לבצע מעבר לבדיקות רקע רגילות, ולספק לך מידע מהימן אודות אותו אדם.

משרד חקירות עוז סהר

עוז סהר חקירות הינו משרד חקירות פרטי בפועל ברישיון משרד המשפטים, המשרד צבר במהלך השנים מומחיות רבה בהשגת ראיות וחשיפת הונאות בתחומים רבים ומגוונים. צוות החוקרים המועסקים במשרד מקצוענים כל אחד בתחומו, והם מחוייבים בדיסקרטיות מלאה כלפי הלקוחות ותיקי החקירה.

בנוסף לכך, כל החוקרים במשרד מתורגלים במתן עדויות והצגת הראיות שנחשפו בבתי המשפט. עולם החקירות הפרטיות הינו עולם רגיש המצריך בקיאות בחוקי המדינה, ניסיון רב ותושייה. מחפשים חוקר פרטי אמין? חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 03-9199209 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.