חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

גירושין


למה לשים לב וממה להיזהר בהליכי הגירושין
 
החלטתם לפרק את החבילה ולצאת מברית הנישואים? אני מאחלים לכם התחלה חדשה וטובה יותר, ומברכים אתכם על האומץ לעזוב זוגיות שכבר לא מיטיבה אתכם. עם זאת, רגע לפני שאתם מסתערים על אתרי הפנויים פנויות או עושים כל מה שתמיד חלמתם להגשים ברשות עצמכם ולא יכולתם במסגרת הכובלת של הזוגיות, חשוב לשים לב למספר היבטים שעלולים להכשיל אתכם. איך לעבור הליכי גירושין ולצאת מזה בשלום: על כך במאמר שלפניכם.
 
לא כל מה שרואים על פני השטח משקף את האמת

מעבר לכך שהליכי הגירושין עומדים לשחרר אתכם מכבלי הנישואים, בין אם אתם יזמתם את הפרידה או שמא היה זה הצד השני שחתך, חשוב להבין שמדובר בתקופה רגישה מאוד מבחינת השלכותיה הכלכליות. מן הידועות היא שהליכי גירושין כוללים היבטים של חלוקת רכוש בין בני הזוג, וכשמדובר בנכסים וממון, תאוות הבצע עלולה להתעורר ועמה גם כוונות לא כשרות של בני זוגכם. חשבתם על כך שבני זוגכם עשויים להצהיר הצהרות כוזבות על הכנסותיהם כדי לשמור על חלק גדול יותר מהרכוש שאמור להיות משותף ולהתחלק באופן שווה? בהחלט ייתכן שבני זוגכם יכולים להעביר, למשל, חלק מהכספים לחשבון סודי בחו"ל, באופן פתאומי או דווקא שיטתי והדרגתי. וזו רק דרך אחת בה אתם עלולים ליפול קורבן לרמאות וסחיטת כספים, שלא לטובתכם. אל תהיו תמימים, וזכרו שלא תמיד המציאות זהה למה שנראה על פני השטח.
 
איך להגן על עצמכם מפני רמאות מצד בן הזוג בהליכי גירושין

אז אנחנו בטח לא מציעים לכם להפוך לאנשי חשדניים, ולהתהלך כל היום בהתמרמרות על מה שבני הזוג שבקרוב יהיו הגרושים שלכם עלולים לעשות כדי להישאר עם יותר כסף, שבעצם מגיע לשניכם באופן שווה. בשביל להימנע ממצבים עכורים אלה, אפשר ורצוי לשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי שמתמחה בחקירות אישות וחשיפת מקרי בגידות ועוקץ, ולו על מנת לוודא שאתם עומדים במקום טוב ובטוח. מי ייתן והחקירה תעלה שמלבד עצם כך שאתם מצויים בהליכי גירושין אין שום דבר לא חוקי שמתרחש, ושבן או בת הזוג נוהגים בתום לב. אבל במידה וזה לא ככה, אין דרך להעלמת הכנסות שחוקר פרטי טוב המתמחה בתחום לא שמע עליה, ואם יש דברים שקורים מאחורי הגב שלכם אתם וודאי תגלו זאת, לא רק באופן רופף אלא תוך הצגת ראיות. שיוכלו לשמש אתכם בבית משפט, במידת הצורך. 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים