חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

בלש פרטי מיומן


שרלוק הולמס, פיליפ מרלו, פרי מייסון, הרקול פוירוט ואפילו גשש בלש שלנו – כולם בלשים פרטיים סיפוריים ומפורסמים, אשר נוצרו בדמיונם של כותביהם בהשראה המופלאה של בלשים פרטיים אמיתיים. ואכן, אין ספק כי עבודתו של בלש פרטי היא מרתקת ומעניינת במיוחד.
 
מיהו בלש פרטי?
 
בלש פרטי הוא אשם אשר מבצע חקירות ומעקבים שונים, אשר דורשים חשאיות ודיסקרטיות, ואינם כלולים בתחום העבודה של המשטרה וגופים דומים אחרים. תחומי החקירה של בלש פרטי הם מגוונים מאד, ונעים בין חקירות בגידה בין בני זוג, דרך איתור קרובים עלומים ועד לגילוי מעילות עסקיות. עבודתו של בלש פרטי מרתקת ומעניינת, משום שמחקירה לחקירה משתנות דרכי הפעולה, השיטות השונות וכמובן גם הגילויים.
 
מי יכול להיות בלש פרטי?
 
באופן רשמי, בלש פרטי הוא מי שלמד את תחום החקירות הפרטיות במשך כ-3 שנים, וקיבל רישיון מתאים לעיסוק בחקירות פרטיות מטעם ועדת רישוי מיוחדת המוקמת מטעם משרד המשפטים. בלש פרטי אינו עובד לבד לעולם – מבחינה חוקית הוא חייב להיות חלק ממשרד חקירות רשמי, אשר מנוהל על ידי בלש פרטי בעל ותק של לפחות 5 שנים. בלש פרטי בעל רישיון רשאי על פי חוק לבצע מעקבים, האזנות ופעולות דומות, שעבור אדם פרטי מהוות עבירה על החוק. בלש פרטי חייב לדעת את החוקים היטב, מכיוון שגם הוא מנוע מפעולות שונות מבחינה חוקית.
 
כישוריו של בלש פרטי
 
באופן מעשי יותר, לא כל אדם יכול להיות בלש פרטי. דרושים לכך כישורים וכישרונות ייחודיים. ראשית חשוב לדעת, כי עבודתו של בלש פרטי מגיעה ב"גלים": ישנן תקופות שבהן מרבית העבודה היא עבודת ניירת, תיעוד ותיוק אשר נעשים במשרד עצמו. ומצד שני, ישנן תקופות של עבודה מסיבית, מרתקת ומעניינת. לכן בלש פרטי חייב להיות מסוגל להישאר ערני ומעודכן בשני סוגי התקופות. בנוסף, בלש פרטי חייב להיות בעל כושר גופני גבוה, על מנת שיוכל לבצע מעקבים מורכבים, אשר עשויים לכלול גם זחילה במקומות מסתור, ריצה ועוד. לבסוף, הכישרון החשוב ביותר הדרוש לבלש פרטי הוא כושר אלתור ויצירתיות גבוהה במיוחד. מעקבים וחקירות אינם נעשים "לפי הספר" – הם מחייבים אלתורים במקום, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ואת התשובות האמיתיות לשאלות שלשמן יוצאים לחקירה. ללא יצירתיות וללא אלתורים, אין שום אפשרות לבצע חקירות ובילוש בצורה טובה. בנוסף, כמובן, דרושה גם יושרה, דיסקרטיות ונאמנות ללקוח, על מנת לשמור על אמינות גבוהה.

לפרטים נוספים אודות בלש פרטי

בלש פרטי בעבודה
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים