בדיקת רקע גיוס עובדים

צריכים לבצע בדיקות רקע לפני גיוס עובדים חדשים לחברה שלכם? החוקרים המקצועיים ממשרד "עוז סער" יוכלו לבצע עבורכם את הבדיקות הנדרשות בצורה הטובה ביותר!

גיוס של עובדים חדשים לחברה יכול להיות מאתגר ולא פשוט בכלל. לא מעט עסקים לא מייחסים לכך חשיבות גדולה מידי אך כאשר גיוס העובדים מבוצע בצורה שאיננה נכונה ואיננה מקצועית מספיק הטעות מתגלה מאוחר יותר, ולעיתים יש לה השלכות משמעותיות על הארגון כולו.

חקירות רקע לעובדים

להכיר באמת את העובדים לפנ גיוסם לארגון

פעמים רבות, חברות שנפלו למוניטין בעייתי ולפגיעה בהישגים הגיעו לכך כתוצאה מעובד אחד. מספיק תפוח רקוב אחד כדי לפגוע בסל התפוחים כולו, וכאשר אתם שוכרים עובדים שאינם מקצועיים מספיק ואינם אמינים, העסק שלכם יכול להיפגע אנושות.

את המידע האמיתי אותו אתם צריכים בשביל לבצע גיוס עובדים בצורה נכונה וטובה לא תמצאו בקורות החיים או תגלו בראיון העבודה. מידע אישי אודות רמת האמינות של העובדים, המקצועיות שלהם או האופי שלהם מגלים בשיטות הרבה יותר מקצועיות ועל ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום שיבדקו את הרקע של העובדים בצורה מדוקדקת יותר ויוכלו לתת לכם מידע הרבה יותר עמוק על כל מועמד בתהליך הגיוס.

הקטינו את הסיכויים לכישלון בגיוס העובדים

אמנם, בדיקות רקע לא יכולות לחזות את העתיד, אך הן בהחלט יכולות לצמצם בצורה משמעותית מאוד את הסיכוי לכך שתעמדו מול בעיות קשות שיצרו עובדים שאינם אמינים. בדיקות נאותות ותחקירים בטחוניים מאפשרים לבחון תיקים בהוצאה לפועל, בדיקות של הרישום הפלילי של המועמדים, בדיקת תוצאות של מבחני אמינות ועוד בכדי לאתר את המידע הרגיש ביותר שניתן במסגרת החוק.

להבין בדיוק מי עומד מולך

הבדיקות הללו גם יוכלו לומר לכם האם קורות החיים שקיבלתם מהמועמד הינם אמיתיים ולא מוגזמים או שקריים, יוכלו לומר לכם האם מדובר במועמד שמסובך בחובות כבדים (מה שלעיתים יכול להשפיע עליו לקחת שוחד כדי למסור מידע על הארגון או להפר אמון ולהיות נתון לסחיטות על רקע כלכלי) ויוכלו גם לתת לכם מידע על עבירות פליליות שעבר המועמד או חשדות שלא הובילו לכדי כתב אישום אך בהחלט יש לתת עליהן את הדעת.

הבדיקות הללו יאפשרו לכם לגייס עובדים חדשים לחברה שלכם בצורה הרבה יותר טובה ולהיות בטוחים כי אתם מקבלים את המידע הנכון ביותר על כל עובד ועובדת לפני שאתם מחתימים אותם על חוזה העסקה בחברה שלכם ולפני שהם מצטרפים אל הצוות.