גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

בגידות


בענף החקירות אחד מהתחומים היותר מורכבים הוא כל הנושא של בגידות, העניינים של בינו לבינה מורכבים עד כדי כך שיש צורך לעיתים לגשת אל העניין בזהירות רבה מאוד ולהתייחס לתוצאות החקירה בצורה שונה לעיתים מחקירות אחרות.

בגידות בין בני זוג, איך הדבר מתפרש?

בגידות הם לא פעם הקש ששובר את גב הגמל במערכות יחסים שבין בני אדם ,משרד חקירות נדרש לא פעם להביא הוכחות לבגידות כראייה לבית משפט , אולם בטרם החומר המוקלט והמצולם מגיע אל שערי בית הדין על הצד שהזמין את החקירה להתמודד אם תוצאותיה .

אמון בין בני זוג

במקרים רבים תוצאות החקירה הן תחילתו של שבר גדול מאוד באמון של בני הזוג ,התהליך הנפשי של הצד שמרגיש נבגד הוא מאוד מסובך ,המחשבות על עצם היותו נבגד עוד בטרם הגיעו ההוכחות החותכות לבגידות יכולות להביא למצבים קיצוניים ביותר.

אולם במקרים רבים תוצאות החקירה יכולות גם לגרום לתוצאה ההפוכה , לא פעם התגלה כי לא הייתה קיימת כול בגידה מצד בו או בת הזוג , הפרכתה של אותו מחשבה או אותן החשדות לבגידה יכולה לשפר פלאים את מערכת היחסים בין בני הזוג.

חשוב מאוד להבין שתוצאות החקירה של חשדות לבגידות משפיעות לא פעם לא רק על בני הזוג אלא על כול המשפחה ,במקרים רבים מעורבים ילדים הסיפורים אלה על כן חשוב מאוד להישמר מלעשות טעויות בתחום זה.

על מי כדאי לסמוך שיעשה עבורי את הבדיקה הטובה ביותר?

התשובה היא חד משמעית, רק על משרד חקירות מוסמך שקיבל את כול ההיתרים של משרד המשפטים לערוך חקירות כאלה הכוללות בין השאר האזנות סתר ,מעקבים ,צילום בסתר וכולי.

משרד חקירות לא מיומן ולא מנוסה עלול להביא לתוצאות קשות ביותר בין אם זה כתוצאה מחשיפת החקירה בטרם עת או הבאת חומרים שהם לא מספקים, טעות כזאת תגרום לעיתים לנזק בלתי הפיך בין בני הזוג.

עוז סער חקירות

בעוז חקירות חוקר פרטי בגידות, נרכש ניסיון רב שנים בתחום החקירות בכלל ובעניינים של תיקי גירושין בפרט. צוות מקצועי ובעל ידע רב יקדים ויסביר לכם על כול ההשלכות וכול תהליך החקירה ויהיה לצדכם לאורך הדרך.
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434