איתור נכסים

פעולת איתור נכסים הינה למעשה עבודת חקירה מאומצת בה עוסק חוקר פרטי בכדי לאתר נכסים של אדם, ברוב המקרים מדובר בנכסים של חייב אשר מנסה להסתירם בכדי לקבל פסק דין מקל ולא לעמוד בתשלום המלא של החוב שלו.

איך אפשר לאתר נכסים מוסתרים?

אם אדם חייב לכם כסף וטוען כי ירד מנכסיו ואין לו מהיכן לשלם לכם את החוב שלו, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לבצע הוא לפנות אל חוקר פרטי אשר ירד אל שורש העניין, יבדוק האם באמת החייב דובר אמת או שהוא מסתיר נכסים בכדי להתחמק וכך יאפשר לכם להציג ראיות בבית המשפט אשר יאפשרו לכם לגבות את הכספים המגיעים לכם באופן הרבה יותר נכון ובאמת על פי היכולות של החייב, ולא רק על פי מה שהוא מנסה להציג כלפי חוץ או בבית המשפט.

עוז סער חוקר פרטי

כיצד מבוצעת עבודת החקירה?

בכדי שהתוצאות של עבודת החקירה יהיו קבילות בבית המשפט אתם צריכים קודם כל לוודא כי אתם בוחרים בחוקר פרטי מקצועי אשר פועל תחת רישיון בתוקף (רישיון החוקר הפרטי צריך להיות מחודש מידי שנה כך שלא מספיק שתדעו שיש לו רישיון, אלא וודאו כי הוא תקף. אם לא חידשו לו אותו באותה השנה, כנראה יש סיבה טובה לכך).

  • איתור בתים, בניינים, חניות ומרכזים
  • איתור כספים וחשבונות בנק
  • איתור רכוש בעך ערך
  • איתור מקורות הכנסה

האם החקירה תהיה קבילה בבית המשפט?

חוקר פרטי מקצועי יודע כיצד לבצע את החקירה בצורה שיהיה אפשר להציג את הממצאים שלה בבית המשפט, ובאופן שהוא חוקי לחלוטין. אם תבחרו בחוקר פרטי שאינו מספיק מקצועי ואינו מספיק בקיא בכך, אתם אולי תמצאו את הראיות להן אתם זקוקים ואת הרכוש המוסתר אך הבעיה העיקרית היא שבסופו של דבר אתם עשויים לגלות כי לא תוכלו להציג שום דבר מהראיות הללו בבית המשפט בשל העובדה שהן הושגו באופן שאינו חוקי.

לכן בדקו היטב את החוקר הפרטי בו אתם בוחרים ואל תתפתו אחר הצעות זולות ומושכות ללא בדיקה מעמיקה של החוקר והמשרד.

האם אפשר לאתר גם נכסים מוסתרים בחו"ל?

חוקר פרטי יכול לאתר גם נכסים שלא נמצאים בארץ, אלא בכל מקום בעולם. שיטות החקירה ושיתופי הפעולה מול משרדי חקירות אחרים בעולם מאפשרים לחוקר לאתר כל נכס של החייב ולמצוא את הראיות לכך שהוא מסתיר את הנכסים הללו, גם אם הוא רשם אותם על שמות של בני משפחה אחרים מתוך ניסיון הסתרה.

לכן גם אם החייב מסתיר נכסים לא בארץ, אל תתיאשו. עדיין חוקר במשרד חקירות מקצועי יש את ההמצאים לאתר אותם ולספק לכם את חומר הראיות לדיון בבית המשפט.