איתור חייבים

איתור חייבים בארץ ובחו"ל מבוצעים מדי יום באחוזי הצלחה גבוהים. בשנים האחרונות אנו עדים ללא מעט מקרים בהם אנשים אשר מגיעים לחובות גדולים של מאות אלפי שקלים ויותר פשוט נעלמים. בין אם זו הסתתרות בארץ ובין אם מעבר לחו"ל, רבים בטוחים כי אם יעלמו מהעין החובות יעלמו ביחד איתם ולא ידרשו מהם לשלם אותם, פשוט כי לא יוכלו למצוא אותם.

אם אדם חייב לכם כסף, והרבה כסף, הפתרון הוא לפנות אל שירותי איתור חייבים מקצועיים. שירות כזה, של משרד חקירות מקצועי, יאפשר לכם לאתר את האדם החייב ביעילות רבה ולדרוש את החוב באמצעים המקובלים והנכונים.

איך אפשר לאתר חייבים בארץ?

סוג ראשון של איתור חייבים הינו איתור חייבים אשר נמצאים בארץ, אך מסתתרים. בדרך כלל, בישראל קל מאוד לאתר חייבים, מדובר במדינה קטנה יחסית ולא הרבה מקומות להסתתר בהם. בסופו של דבר החייב יצטרך לצאת ממקום המסתור, מכל סיבה שהיא, ולחוקר הפרטי יהיה הרבה יותר קל לאתר אותו.

איך יודעים האם החייב נמצא עדיין בישראל?

השלב הראשון שיבצע חוקר פרטי כאשר תפנו אליו לצורך איתור חייב הוא לבדוק האם הוא בכלל עדיין נמצא בארץ, בדרך כלל על פי רישומי היוצאים מחו"ל. כאשר יהיה לו את המידע הזה יהיה לו הרבה יותר קל לבצע את החיפוש בהתאם למיקום בו נמצא אותו חייב, ואם הוא עדיין בארץ, החיפוש יהיה הרבה יותר מהיר וקל.

איך מאתרים חייבים שברחו לחו"ל?

אם מדובר בחייב שכבר הספיק לעזוב את הארץ, עבודת האיתור הינה הרבה יותר מורכבת ועל החוקר הפרטי לעבוד עם צוות במדינה אליה הגיע החייב ולבצע עבודת מחקר רבה בכדי לאתר את מיקומו. בכדי לבצע זאת הוא יכול לבצע מעקב אחר חשבונות הבנק של החייב, מעקב אחר טיסות, התכתבויות דוא"ל או שיחות טלפון, מעקב מתמיד ברשתות החברתיות, מעקב אחרי בני משפחה שנמצאים בארץ והמתנה ליצירת קשר של החייב איתם ועוד.

כמה זמן לוקח לאתר חייבים?

פעולות אלו יכולות לקחת זמן, אך חוקר פרטי מקצועי יוכל בסופו של דבר לאתר את החייב, במיוחד אם הוא מסתתר במדינות מתוקנות ומסודרות בהן הוא לא יכול לחיות ללא רישום מסודר ויהיה לו קשה לשרוד בהן לאורך זמן ללא אישורי שהיה מתאימים או משיכת כסף מחשבון הבנק או האשראי, ואלו הם צעדים אשר מיד יוכלו להסגיר את המיקום שלו.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים משרד חקירות לאיתור חייבים?

כאשר אתם בוחרים משרד חקירות פרטי, הקפידו לבדוק את הניסיון של בעלי המשרד בעבודות חקירות בארץ ובעולם וודאו כי אתם בוחרים במשרד מקצועי אשר יאפשר לכם למצוא את החייב במהירות ובקלות.