איתור חייבים בחו"ל

איתור חייבים בחו"ל היא משימה מאתגרת אבל אפשרית בהחלט! אדם או ארגון חייבים לכם כסף? לא מעט פעמים, במיוחד כאשר מדובר בחובות בסכומים גבוהים מאוד, רבים נוטים להתחבא בארצות מעבר לים, או להחביא נכסים והון במדינות רחוקות על מנת להצהיר על אי יכולת לתשלום החובות או הכרזה על פשיטת רגל, כאשר זה לא באמת נכון.

עוז סער חקירות הינו משרד חקירות פרטי המתמחה באיתור חייבים בחו"ל. משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות מובילים מרחבי העולם ומבצע עבודות חקירה מורכבות ומתוכננות בקפידה אשר המטרה שלהן היא לאתר חייבים או לאתר הון מוסתר, ולמצוא את הראיות הנדרשות באופן המאפשר הצגה בבית המשפט או בכל רשות אחרת, כך שתוכלו לקבל את החובות שלכם בצורה הטובה ביותר.

איתור חייבים בחו"ל

איתור חייבים בחו"ל אשר מסתתרים מרשויות החוק

לא מעט אנשים אשר הגיעו לחובות גדולים החליטו לברוח מהארץ לפני שיוצאו נגדם צווים, ולנסות להסתתר בחו"ל או להתחיל את חייהם מחדש. אנשים אלו אולי מצליחים לכאורה לפתוח דף חדש, אך בפועל הם משאירים מאחוריהם שובל של אנשים להם הם חייבים לא מעט כספים, אנשים שלעולם לא יקבלו את הכספים הללו אלא אם כן יימצאו את החייב ויפעילו בדרך משפטית המאפשרת הסגרה שלו ארצה או תביעה שלו במדינה בה הוא מסתתר, כל מקרה לגופו.

בעזרת חוקר פרטי מקצועי תוכלו למצוא את החייבים הללו, ולא משנה היכן הם מסתתרים. שיתופי הפעולה שלנו עם משרדים ברחבי העולם מאפשרים למצוא את החייבים הללו ולמצות את הזכויות שלכם כחוק.

איתור הון מוסתר

לעיתים לא החייב עצמו מסתתר, אלא הוא מסתיר את ההון שלו. לא מעט פעמים אנו מוצאים אנשים אשר מציגים פני פושטי רגל וחייבים שאין להם כיצד לכסות את החובות, על מנת להתחמק מהתשלומים הללו, כאשר בפועל הם מחזיקים בהון בחשבונות בנק מעבר לים או נכסים בעלי שווי רב מאוד.

כאשר חייבים מאתרים את ההון המוסתר הזה, ומציגים ראיות חותכות לכך בבית המשפט, הם יכולים לאפשר לבית המשפט להבין כי לחייב יש את הכספים הדרושים לתשלום החובות שלו, ולפסוק את פסק הדין בהתאם לכך. ללא הראיות הללו, חייב יכול להכריז על פשיטת רגל ולהתחמק מתשלום החובות כאשר בפועל את הכספים אותם הוא חייב לכם הוא פשוט מחביא במקום אחר.