איתור אנשים

אדם שהכרתם נעלם פתאום? לפתע אתם לא מצליחים לאתר אדם שחייב לכם כספים? בן משפחה קרוב מוכרז כנעדר ואתם רוצים לסייע למאמצי החיפוש? אם כן, משרד חקירות פרטי המציע שירות של איתור אנשים הוא התשובה.

כמובן, גם המשטרה עוזרת, אך בפועל – החיפושים מתחילים רק אחרי 48 שעות, ולמשטרה אין מספיק תקציבים בכדי לבצע את החיפוש באופן מיטבי, במיוחד אם הנעדר לא נמצא לאחר זמן מה. בנוסף, אם נמצא אות חיים מאותו אדם, כמו לדוגמא רישום ביוצאים לחו"ל, רוב הסיכויים שהמשטרה תפסיק בחיפושים. לכן אם אתם צריכים בכל זאת להגיע למיקום המדויק של אותו אדם, שירות פרטי של איתור אנשים הוא השירות המתאים לכם.

מתי כדאי להפעיל שירות איתור אנשים פרטי?

ישנם מקרים רבים בהם כדאי להשתמש בשירות פרטי של איתור אנשים, ביניהם:

  • איתור בעלי חוב אשר מנסים להתחמק מתשלום החוב.
  • איתור אנשים אשר זכאיים לקבלת ירושה
  • איתור נדרשים לחקירה
  • איתור קרובי משפחה נעדרים, בני נוער שברחו מהבית וכדומה
  • איתור מטיילים נעדרים בחו"ל

במקרים כאלו ודומים להם, שירות מקצועי של איתור נעדרים על ידי משרד חקירות פרטי יוביל לתוצאות הטובות ביותר ולאיתור הנעדרים בזמן קצר יותר.

מהו איתור חייבים?

שירות האיתור המוכר ביותר שמשרדי חקירות מכירים הוא שירות איתור חייבים. חייבים אשר מנסים להתחבא מהחובות שלהם וכך להתחמק מהם מגלים מהר מאוד כי משרד חקירות איכותי יכול לאתר את מיקומם בתוך זמן קצר וכך האדם לו הם חייבים כספים יכול להגיש תביעה משפטית ולזכות בחזרה בכספים המגיעים לו על פי החוק.

למה לא להסתמך רק על שירות משטרתי?

כמובן, הפניה הראשונה שרבים מבצעים כאשר הם מגלים על אדם נעדר הינה פניה למשטרה, אך לא תמיד זה באמת עוזר. כפי שנכתב מעלה, ההכרזה על נעדר הינה בדרך כלל רק 48 שעות לאחר מכן, מה שעלול להוביל לאיבוד זמן קריטי בתהליך החיפוש. בנוסף, למשטרה יש כוח אדם מוגבל לכל נעדר כזה, ובמיוחד אם הנעדר לא נמצא לאחר זמן מה, המשטרה מפחיתה את מאמצי החיפוש לטובת מקרים אחרים וכך קורה שרבים מהנעדרים נשכחים עם הזמן.

ומה היתרונות של משרד חקירות פרטי?

משרד חקירות פרטי יתחיל במאמצי האיתור מיד כאשר תפנו אליו, ללא המתנה. הוא מקצה כוח אדם רב יותר למשימה, על פי הצורך, וכן משתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומיוחדים בכדי לבצע את האיתור. בנוסף, אם מדובר באיתור נעדרים בחו"ל או חשש שמא הנעדר עזב את הארץ, משרד חקירות ישלח חוקרים גם אל מעבר לים ו/או ייעזר בשירות של משרדי חקירות בחו"ל איתם הוא עובד בשיתוף פעולה בכדי להשלים את החקירה ולמצוא את האדם הנעדר כמה שיותר מהר וביעילות הגבוהה והטובה ביותר, ולכן האופציה העדיפה הינה לפנות מיד אל משרד חקירות, גם אם במקביל לפניה אל המשטרה.