איך לזהות סימנים מובהקים לבגידה

איך לזהות שבן או בת הזוג בוגדים? בדרך כלל אם אתם שואלים את השאלה הזאת, סימן שאתם חושדים שאתם קורבן של בגידה, או לכל הפחות שמשהו לא תקין במערכת היחסים שלכם.

הסימנים משתנים בין כל מערכת יחסים כמובן, אך ישנם כמה סימנים שהם נפוצים כמעט בכולם.

אז מה הם הסימנים לבגידה?

בראש ובראשונה, אם תחושת הבטן מראה על חשד לבגידה, ייתכן ואתם צודקים. עם זאת, תרצו לאסוף ראיות אחרות לפני שתתעמתו איתו. הסימנים הנפוצים לבגידות כוללים:

מראה מטופח מהרגיל

שינוי קיצוי בהרגלי האכילה ומעבר לתזונה בריאה, התחלה של אימוני כושר במפתיע וטיפוח לא אופייני עלולים להיות סימן לכך שבן/בת הזוג רוצים להיראות יותר אטרקטיביים כלפי מישהו אחר. במיוחד אם הם נראים אותו הדבר לידכם והם מטפחים את עצמם רק בצאתם מהבית.

שימוש בטלפון או במחשב סודי

אנשים בוגדים נוטים לעשות שימוש בטלפון או המחשב שלהם בתדירות גבוהה יותר מבעבר, ולשמור עליהם כאילו חייהם תלויים בזה. סימנים לחשד:

מקרים שהטלפון והמחשב לא נדרשו סיסמא לפני כן, ועכשיו הם כן, זה לא סימן טוב.

בן הזוג שלך מתחיל פתאום למחוק הודעות או היסטוריית גלישה על בסיס יומיומי, זה לא סימן טוב.
בן הזוג לא מוותר על הטלפון גם כשהוא בשירותים או במקלחת.

כשאתם נענים בשלילה כשאתם מבקשים לראות את הטלפון שלו – זו בעיה. מה יכול להיות שם חוץ מתכנון יום הולדת מפתיעה שהם ירצו לשמור בסוד?

לא ניתן להשגה שעות ארוכות

זהו סימן עיקרי של סימני בגידה אצל אישה, אם אשתך בוגדת בך סביר להניח שהיא לא תהיה זמינה תמיד. תוכלו לשמוע תירוצים שנשמעים לגיטימיים כאילו היו בפגישה, נהגו, היו באזור ללא קליטה. אם לא ניתן להשיג את בן/בת הזוג בזמן שעבדו עד שעה מאוחרת- זה סימן רע.

ירידה או עליה ביחסי המין

שינויים בהרגלי המין, עלולים להעיד על בגידה. פחות אינטימיות תתרחש מכיוון שבן הזוג מתעניין במשהו אחר כרגע, וריבוי אינטימיות תעיד על כך שהוא מנסה לחפר על משהו.

סימן נוסף שתוכלו לזהות בהקשר הזה היא תחושת חוסר חיבור רגשי במהלך קיום יחסי מין. בנוסף לכך, שימו לב למצבים בהם בן הזוג מכניס טכניקות חדשות לחדר המיטות, ייתכן שהוא למד אותם איפשהו.

בן או בת הזוג עוין כלפיכם וכלפי מערכת היחסים

בוגדים נוטים לתרץ את התנהגותם במוח שלהם. אחת הדרכים שהם עושים זאת היא הפלת האשמה על בן הזוג השני.

הם מספרים לעצמם סיפורים בסגנון של בן הזוג לא היה כמו בתקופה שהתחתנו, או שהוא לא מספיק הרפתקן בחדר השינה.

אם פתאום נראה ששום דבר שאתם עושים לא טוב לבן הזוג החשוד, או שדברים שלא הטרידו אותו התחילו להטריד, זו אינדיקציה חזקה לבגידה.

בלש פרטי

העסקת בלש פרטי בישראל הינה תופעה הולכת וגדלה. בלש פרטי יאשש או יפריך את החשדות שלכם של סימני בגידה אצל אישה או אצל גבר. משרד החקירות עוז סער מתמחה בשירותי מעקב, איסוף ראיות, איתור אנשים, כספים ונכסים בארץ ובחו"ל בדגש על דיסקרטיות מלאה.