איך להבחין בסימנים ראשון לבגידה?

לא פשוט להתמודד עם חשדות לבגידה מצד בן או בת הזוג. יש כל כך הרבה דברים אשר מונחים על כף המאזניים במצב כזה, כולל מערכת היחסים שלכם. עולות מחשבות רבות כמו מה אם אני טועה? אם יש בכם את החשד שבן או בת הזוג בוגדים בכם, יש לכם כמה דברים שאתם צריכים לשים לב אליהם.

סימנים ראשונים לבגידה

ישנם כמה סימנים מאוד ברורים איך לזהות סימנים לבגידה, שכמעט רוב האנשים הבוגדים עושים מבלי לשים לב. אנחנו לרוב לא נבחין בהם אם לא נחפש אותם, מכיוון שאנחנו רגילים לשגרת חיים עם בן הזוג, והמובן מאליו משחק תפקיד מאוד חשוב כאן. ראשית, עליכם לדעת שהחשד שעולה לכם יכול להעיד על בעיות אחרות במערכת היחסים ביניכם, שהעדפתם לא לראות.

מנהגים חדשים

אם בני הזוג שלכם עברו תהליך של חיצוני באמצע החיים, אם הם לפתע מתחילים ללבוש בגדים יקרים יותר, ובעיקר נותנים חשיבות למראה החיצוני יותר מבדרך כלל באופן קיצוני, זה יכול להעיד על מאמץ להרשים אדם אחר. בנוסף למראה החיצוני, הרגלים חדשים כמו חזרה בשעות מאוחרות יותר הביתה ללא הסברים, בילוי במקומות חדשים ועם חברים חדשים גם יכולים לעורר חשד.

הדרך הטובה ביותר להסיר את החשד הזה היא פשוט לשאול אותם על איך עבר הערב שלהם ומה הם עשו. במידה והם נמנעים מלהשיב על השאלות, או שאולי אתם מבחינים שהסיפור משתנה כמו הבגדים שלהם, יש לכם מקום לדאגה.

מנהג נוסף ומשמעותי מאוד שעלול להצביע על אפשרות שהחשד שלהם נכון, הוא בני זוג שמתחילים להסתיר את הסמארטפון שלהם. אם אתם מבחינים שהם נבהלים כשאתם מרימים את הנייד שלהם, ומנסים להשתלט על הסיטואציה, זה מצביע על משהו לקוי. במיוחד לאלה מכם שיש גישה לתיבות המייל, והנייד ופתאום בני הזוג החשודים נסוגים מזה.

שינויים קיצוניים

סימן נוסף שעליכם לזהות הוא האם אתם מרגישים שהם לא זמינים אליכם כמו בעבר. כשאתם מנסים להתקשר אליהם כשהם מאחרים מהעבודה והם לא עונים לטלפון, מתרצים שהיו בפגישה, או באזור ללא קליטה. כמו גם לוח זמנים שמשתנה באופן קיצוני, טיסות לחו"ל באופן מפתיע ובלתי צפוי, חופשות עבודה ללא בני זוג בתדירות גבוהה.

כמו חוסר תשומת לב, עודף תשומת לב קיצונית עלולה להעיד על תחושות אשמה לא ברורות. לעתים במערכות יחסים בהם מתרחשת בגידה, זה מעיד על בעיות שקדמו לבגידה, תחושת חוסר כלשהי מצד בן הזוג הבוגד מה שגורם לריחוק.

מצבים שהם מתעניינים פתאום לאחר תקופה שלא התעניינו מעידים על משהו לא תקין. במידה ואתם מבחינים שהם מתאמצים מאוד כשאתם בסביבה, יתכן שהם מנסים לפצות על מעשים מאוד לא טובים שהם עשו מאחורי הגב.

דבר מה נוסף שיכול להעיד על אדם שיש לו מה להסתיר והוא לא שלם איתו, הוא שינויים במצב הרוח. הם פתאום מצוברחים בלי הסבר, או סיבה ברורה לעין. ישנם אנשים שלא יודעים לשמור על הסודות שלהם עצמם, והם עלולים להאשים את בן הזוג בחשדות משלהם על מנת להפוך את האשמה או החשד.

חוקר פרטי לבגידות

אתם מזהים את כל הסימנים האלה או לפחות כמה מהם? עשו סוף לאי הוודאות הזה ופנו לחוקר פרטי מקצוען. חוקר פרטי שיענה לכם על השאלות הקשות שעולות לכם, ותוכלו להמשיך בחיים שלכם בלי החשד הכבד, וחוסר אמונה בזוגיות. לאף אדם לא מגיע לחיות בתחושות האלה, הגיע הזמן לעשות לזה סוף.

עוז סער חקירות הינו משרד חקירות בניהולו של עוז סער, חוקר פרטי בעל ניסיון רב וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. משרדו פועל ברישיון משרד המשפטים, אשר צבר ניסיון במהלך השנים בהשגת ראיות, חשיפת בגידות והונאות בתחומים רבים.

מחפשים חוקר פרטי לבגידות? חייגו למשרד שלי עכשיו למספר 054-4674434 בדיסקרטיות מלאה, ותנו לנו לעשות את מה שאנחנו הכי טובים בו. נספק לכם את התשובות שאתם כל כך צריכים, ותוכלו להמשיך בחיים.