פייסבוק גוגל פלוס
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209
 
 


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

משרד חקירות


במשרדנו ניתן לקבל מענה מהיר ויעיל למגוון שרותי חקירות להם תזדקקו.
אנו מפעילים חוקרים פרטיים בפריסה ארצית, מומחים למעקבים וחקירות מיוחדות. לשיחת ייעוץ התקשרו: 03-9199209

איך לבחור משרד חקירות פרטי?

החיים מספקים לנו ללא ספק, אינספור הפתעות. חלקן נעימות, חלקן נעימות פחות. בכל מקרה, לפעמים אחת ההפתעות שולחת אותנו היישר לחפש אחר משרדי חקירות. זה יכול להיות חשד לבגידה מצד בן הזוג, היעלמות כסף מהעסק, איתור אנשים או אפילו חיפוש אחר נכסים אבודים שהיינו רוצים מאוד למצוא.

הצורך נולד, ההחלטה התקבלה, אבל אז עולה השאלה המהותית יותר: איפה מחפשים משרדי חקירות, ואיך נופלת ההחלטה אילו משרד חקירות טוב ואמין, וגם אלו משרדי חקירות עלולים לגרום נזק הרבה לפני שיועילו, אם בכלל.

משרד חקירות עוז סער

משרדי חקירות פרטיים

החיפוש הראשוני, חיפוש באינטרנט או במדריך הטלפונים. פותחים תחת הכותרת משרדי חקירות, מוציאים כתובות ומספרי טלפון. מומלץ לבדוק שמדובר בכתובות קיימות ולא במשרדי חקירות המסתתרים תחת מספר תא דואר.

סבב טלפונים וקביעת פגישות ראשוניות לפני שמחליטים עם איזה משרדי חקירות אנחנו רוצים להיפגש, רצוי לעשות את זה בדרך הישנה והטובה - לכתת רגליים, להגיע לכמה שיותר משרדי חקירות ולהתרשם בעצמכם.
רצוי שלא להסכים לפגישה בבתי קפה או מקומות ציבוריים, ולהתעקש להיפגש במשרד עצמו ולהתרשם מסביבת העבודה, כידוע, אין טוב ממראה עיניים.

המלצות - הלכתם, ראיתם, הרגשתם ועדיין לא יכולים להחליט? אין כמו המלצות של חברים, מכרים או עורכי דין שאתם מכירים. לאור רגישות הנושאים אשר עומדים על הפרק בעיסוקם של משרדי חקירות , חשוב מאוד ואפילו מהותי להסתמך על המלצות. חשוב לדעת עד כמה משרדי חקירות שהתרשמתם מהם, הם אמינים, דיסקרטיים ובכלל מספקים את הסחורה.

סקר שוק - משרדי חקירות חשוב לציין, עושים עבודה חשובה לטובת הציבור, אבל גם גובים תשלום על עבודתם. חשוב מאוד לפני שמחליטים על הזמנת עבודה, לבדוק את הסוגיה הזו ולתאם ציפיות.

קשרים וקישורים משרדי חקירות פרטיים רבים מפתחים קשרי עבודה עם משרדי חקירות בחו"ל, נקודה אשר יכולה לסייע רבות, אם תחום החקירה אותו אתם מבקשים לבצע מתפרש אל מחוץ לגבולות הארץ.

זמן - חשוב מאוד לקבל מנציגי משרדי חקירות אותם תרצו להעסיק, זמני התחלה וסיום של העבודה, ותשלום מדויק הנדרש עבור כל חלק. כמו בכל דבר בחיים, דד ליין מהותי לעבודה שתיעשה במועדה.

תחום התמחות משרדי חקירות שונים מתמחים בתחומים שונים. כך שגם אם התרשמתם לטובה ואתם מאמינים שהגעתם למנוחה ולנחלה, חשוב שתבדקו האם המשרד בו בחרתם מומחה לביצוע חקירות בתחום בו אתם זקוקים לשירותיו.

רישיונות תקפים נקודה חשובה לפני קבלת ההחלטה, היא לבדוק את תוקף הרישיונות של משרדי חקירות אליהם אתם נכנסים ומבקשים לעבוד איתם. יש לשים לב כי רישיון חוקר פרטי בלבד, אינו מאפשר לבצע עבודות ישירות מול לקוח. לכן, צריך לדרוש לראות רישיון לניהול משרד חקירות. כמו כן, אנחנו ממליצים לעבוד עם משרדי חקירות החברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל אשר נוטלים על עצמם גם קוד אתי ייחודי ונתונים לפיקוח של וועדת ביקורת.
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434