פייסבוק
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209  
   
   


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

מעקביםחוקרים פרטיים עוסקים באיסוף מידע שמתקבץ  ומתאסף ובסופו של דבר מתחבר ומרכיב תמונה שמגלה משהו נסתר. מעקב הוא כלי דומיננטי בו משתמש החוקר על מנת לגלות פרטים . קיימים סוגי מעקבים שונים בהם משתמשים חוקרים, ביניהם: מעקבים נייחים, מעקבים רגליים, מעקבים רכובים ומעקבים טכניים.  

מעקבים נייחים מתבצעים במקרים בהם קיים  צורך לברר את מעשיו של האובייקט אחריו עוקבים. כאשר האובייקט נמצא באופן קבוע במקום ספציפי שהוא פנים מבנה, דירה או משרד. במצבים מסוג זה החוקר מוצא נקודת תצפית דרך מבנה סמוך, כמו: דירה, חדר בבית מלון, מרפסת או נקודת תצפית אחרת ממנה יוכל לעקוב ולתעד באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם כמו מצלמות בעלות רזולוציות גבוהות שמסוגלות לתעד תמונות מטווח רחוק מאוד.  

מעקבים רגליים מלווים את האובייקט לכל מקום אליו הוא הולך וכוללים גם כניסה למקומות הומי אדם. מעקב רגלי הינו מעקב צמוד המתבצע במרחק קטן במיוחד. בדרך כלל מעקב רגלי מתבצע בזוגות ובהסוואה. החוקרים מתחפשים לדמויות אחרות ומחליפים בתדירות גבוהה בגדים, תסרוקות ואביזרים. חוקרים שמבצעים מעקבים רגליים  נמנעים מקשר עין וקרבה פיזית גדולה שעלולה לעורר את חשדותיו של האובייקט.

מעקבים רכובים מתבצעים באמצעות מכוניות או אופנועים ומלווים את האובייקט לכל מקום אליו הוא נוסע. מעקבים אלה מבוצעים באמצעות שני כלי רכב המבטיחים אחד את השני ומורידים את הסיכון לאבד את האובייקט. הרכבים בהם משתמשים החוקרים יהיו רכבים שאינם בולטים לסביבה ובעלי חלונות כהים המסתירים את החוקרים ואת פעולת הצילום. אם המעקב נמשך זמן רב יש להחליף מכונית כדי למנוע את חשיפת המעקב. מעקבים טכניים מבוצעים באמצעות ציוד טכני מתקדם במיוחד, הכולל:  מצלמות לראיית לילה, ומצלמות זעירות נסתרות הפועלות על פי תנועה.

עוז סער הוא חוקר פרטי ותיק בעל משרד חקירות המעסיק צוות חוקרים פרטיים מורשים בעלי רישיונות מטעם משרד המשפטים. החוקרים מומחים בתחומי חקירה שונים ומתורגלים בעבודות בשטח, הכוללים: בניית סיפורי כיסוי, כניסה לדמויות שונות, השגת מידע תוך כדי חקירה סמויה ומעקב אחרי האובייקט. 
המשרד  חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל .
 
 
 
 

 
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 
 
  חוקרים פרטיים בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב פעילות חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות