פייסבוק
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209  
   
   


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חוקר פרטי להוכחת בגידה


חוקר פרטי להוכחת בגידות -  כי אנחנו לא חיים בעולם מושלם
חוקר פרטי להוכחת בגידות הוא באופן עקרוני איש מקצוע מתחום החקירות הפרטיות שמתמחה בנושאי מעקבים, חקירות מעמד אישי, בגידות במערכות יחסים ובניית תיקי גירושין. מדובר בחקירות המתמקדות במעקבים, צילומים סמויים וכיו"ב, במטרה לברר האם החשד שמתעורר הוא נכון ביסודו או לא. במידה וכן, תפקידו של החוקר הפרטי הוא לתעד את חוסר הנאמנות על מנת לספק הוכחה ללקוח או לבית המשפט במקרה הצורך.

חוקר בגידות עבור נשים
לעתים קרובות נשים אשר חשות נבגדות , מזמינות חוקר בגידות מקצועי כדי לברר האם ישנם דברים בגו'. לצערנו העולם בו אנחנו חיים רחוק מלהיות מושלם. האהבה שבתחילת הדרך נראית אינסופית ועוצמתית מאין כמוה הופכת לשגרתית עם השנים. הילדים שמגיעים מסבים את תשומת הלב האימהית וגברים רבים מדווחים על כך שהם חשים מוזנחים ברגע שמגיעים הילדים לעולם.
מניסיונו, גבר אשר נתפס בבגידה, בד"כ מספק מניעים אשר הובילו אותו לכך. בהחלט ניתן לנתח את המניעים או הגורמים לתופעה, במיוחד כשמדובר בתופעה כל כך נרחבת.
בין היתר מדובר על גברים שמטבעם נחשבים פלרטטניים, אולם לא רק. במקרים רבים תיעדנו בגידות גם מצד גברים אשר נחשבו בעני בנות זוגם לאנשי בית ומשפחה. במהלך השנים תדירות יחסי המין פוחתת וגברים מסוימים יחפשו את שאבד להם במקום אחר. חשוב להבין כי גברים לא תמיד בוגדים בבנות זוגם כיוון שהם מאוהבים במישהי אחרת. לרוב כך יגיד לכם כל חוקר פרטי בעוסק בחשיפת בגידות, מדובר על גברים שפשוט כבר לא מקבלים בבית את מה שהם מקבלים בחוץ מכל מיני בחינות. בין היתר מדובר על קרבה, הקשבה, חום, רוך, יחס מחזר או מפתה וכמובן מין. ואז נשאלת השאלה – מתי צריך לשקול שיחה עם חוקר פרטי ?

הסימנים המוקדמים
ישנם סימנים רבים שיכולים להעיד כי ייתכן וישנו צורך בשיחה עם חוקר בגידות מקצועי. בין היתר נזכיר למשל גבר שמתחיל להתנהג בצורה שונה מהרגיל. התנהגות שונה יכולה להיות למשל גבר שמתחיל לטפח את עצמו בצורה יוצאת דופן, שמתחיל להתיז בושם, להקפיד על ההופעה החיצונית מבחינת גילוח, ביגוד וכיו"ב. כמו כן כל חוקר בגידות יגיד לכם שכאשר גבר מתחיל לבגוד צצים לפתע תירוצים משונים שבגינם הוא צריך להעדר מהבית לכמה שעות או ליום יומיים. לרוב התירוצים קשורים בעבודה. גם שינויים חיוביים במצב הרוח יכולים להעיד כי ישנה מישהי אחרת.

גם גברים צריכים חוקר בגידות
למרות שבאופן תאורטי נשמע כי גברים בוגדים הרבה יותר מנשים. מניסיונו גם גברים עושים שימוש בשירותיהם של חוקרים פרטיים לאיתור בגידות לא פחות מנשים. במהלך השנים נוכחנו לסיבות מגוונות מפי נשים אשר נתפסו בבגידות, כגון נשים אשר חשו כלואות במערכת היחסים שלהן, נשים שחשו שעמום, או שביקשו ריגוש חדש  ואחרות שפשוט רוצו לנקום בגבר שלהן עקב יחס לא ראוי. חוקר בגידות הוא האיש שיבדוק האם החשדות שלכם נכונים ומבוססים או לא. חשדות צריכים להתעורר כאשר האישה פורחת מהרגיל ונראית כממתיקת סוד ולא מוכנה לשתף אתכם בסיבות לשמחה הפתאומית, כאשר היא לפתע לובשת בגדים חדשים כשלא נראה שרכשה אותם בעצמה, כשתדירות יחסי המין פוחתת ועוד.
היו ערים לסימנים, היו ערים לשינויים אך זכרו – אנו ממליצים שלא לחשוף את החשדות בפני הצד השני, לפני שיהיו בידיכם די הוכחות. חשיפת החשדות מצידכם תגרום לצד הבוגד, לשמור על חשאיות גדולה יותר ולשם כך נצטרך חקירה ומעקבים ארוכים יותר.
לשיחת ייעוץ עם חוקרים פרטיים התקשרו  054-4674434

 
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 
 
  חוקרים פרטיים בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב פעילות חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות