פייסבוק
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209  
   
   


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

בלש פרטי מיומן 
שרלוק הולמס, פיליפ מרלו, פרי מייסון, הרקול פוירוט ואפילו גשש בלש שלנו – כולם בלשים פרטיים סיפוריים ומפורסמים, אשר נוצרו בדמיונם של כותביהם בהשראה המופלאה של בלשים פרטיים אמיתיים. ואכן, אין ספק כי עבודתו של בלש פרטי היא מרתקת ומעניינת במיוחד.
 
מיהו בלש פרטי?
 
בלש פרטי הוא אשם אשר מבצע חקירות ומעקבים שונים, אשר דורשים חשאיות ודיסקרטיות, ואינם כלולים בתחום העבודה של המשטרה וגופים דומים אחרים. תחומי החקירה של בלש פרטי הם מגוונים מאד, ונעים בין חקירות בגידה בין בני זוג, דרך איתור קרובים עלומים ועד לגילוי מעילות עסקיות. עבודתו של בלש פרטי מרתקת ומעניינת, משום שמחקירה לחקירה משתנות דרכי הפעולה, השיטות השונות וכמובן גם הגילויים.
 
מי יכול להיות בלש פרטי?
 
באופן רשמי, בלש פרטי הוא מי שלמד את תחום החקירות הפרטיות במשך כ-3 שנים, וקיבל רישיון מתאים לעיסוק בחקירות פרטיות מטעם ועדת רישוי מיוחדת המוקמת מטעם משרד המשפטים. בלש פרטי אינו עובד לבד לעולם – מבחינה חוקית הוא חייב להיות חלק ממשרד חקירות רשמי, אשר מנוהל על ידי פלש פרטי בעל ותק של לפחות 5 שנים. בלש פרטי בעל רישיון רשאי על פי חוק לבצע מעקבים, האזנות ופעולות דומות, שעבור אדם פרטי מהוות עבירה על החוק. בלש פרטי חייב לדעת את החוקים היטב, מכיוון שגם הוא מנוע מפעולות שונות מבחינה חוקית.
 
כישוריו של בלש פרטי
 
באופן מעשי יותר, לא כל אדם יכול להיות בלש פרטי. דרושים לכך כישורים וכישרונות ייחודיים. ראשית חשוב לדעת, כי עבודתו של בלש פרטי מגיעה ב"גלים": ישנן תקופות שבהן מרבית העבודה היא עבודת ניירת, תיעוד ותיוק אשר נעשים במשרד עצמו. ומצד שני, ישנן תקופות של עבודה מסיבית, מרתקת ומעניינת. לכן בלש פרטי חייב להיות מסוגל להישאר ערני ומעודכן בשני סוגי התקופות. בנוסף, בלש פרטי חייב להיות בעל כושר גופני גבוה, על מנת שיוכל לבצע מעקבים מורכבים, אשר עשויים לכלול גם זחילה במקומות מסתור, ריצה ועוד. לבסוף, הכישרון החשוב ביותר הדרוש לבלש פרטי הוא כושר אלתור ויצירתיות גבוהה במיוחד. מעקבים וחקירות אינם נעשים "לפי הספר" – הם מחייבים אלתורים במקום, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ואת התשובות האמיתיות לשאלות שלשמן יוצאים לחקירה. ללא יצירתיות וללא אלתורים, אין שום אפשרות לבצע חקירות ובילוש בצורה טובה. בנוסף, כמובן, דרושה גם יושרה, דיסקרטיות ונאמנות ללקוח, על מנת לשמור על אמינות גבוהה.

לפרטים נוספים אודות בלש פרטי

בלש פרטי בעבודה
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 
 
  חוקרים פרטיים בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב פעילות חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות