פייסבוק
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209  
   
   


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

בלשים פרטיים


עוז סער בלשים פרטיים, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל ובעל משרד חקירות ברשיון משרד המשפטים.אנו מתמחים בשרותי בילוש ועיקוב לצורך חשיפת האמת והשגת ראיות בנושאים אישיים או עסקיים. כל בלש פרטי / חוקר פרטי המועסק מטעמנו בעל רישיון ממשרד המשפטים ומקצוען בתחום המעקבים והחקירות.אנו מפעילים בלשים אשר מתורגלים גם בבניית סיפורי כיסוי, כניסה לדמות וגילומה תוך כדי חקירה וחשיפת האמת. בשיטה זו אנו מצליחים להשיג ראיות וממצאים בזמן קצר יותר ובאופן מדוייק יותר.

מעקב צמוד – הבלש הפרטי ודרכי עבודתו

כשאנו חושבים על הביטוי בלשים פרטיים עולות בדמיוננו דמויות מוכרות מן הספרות הפופולארית ומן הקולנוע, כגון שרלוק הולמס או הרקול פוארו. חלקנו עשויים לחשוב שמקצוע זה קיים בעיקר בתחומים אלו, אך למעשה מקצוע החוקר הפרטי קיים ומתפתח גם בימינו אנו. תפקידיו של החוקר הפרטי המודרני מתבטאים באיסוף מידע והשגת ראיות במגוון רחב של תחומים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי.

במגזר העסקי קיימת דרישה בעיקר לחקירות כלכליות, בדיקת מהימנות עובדים, חקירות גניבות ממעביד, חקירות מודיעין עיסקי, מניעת ריגול תעשייתי וחקירת הונאות ביטוח.

במגזר הפרטי הדרישה היא בעיקר לחקירות אישות ובניית תיק גירושין , מעקבים אחר בני נוער, חקירות כלכליות , איתורי כתובת מגורים , בדיקת מטפלות והתקנת מצלמות סמויות.

עורכי דין בכל התחומים נעזרים לעתים בשירותיו של החוקר / בלש פרטי ככלי עזר ועושים שימוש בממצאי החקירה כבתחמושת כשהיא מוצגת בבית המשפט.

בלש פרטי טוב, יודע להשיג את הראיות גם כשנשוא החקירה מנסה להסתיר אותן.

איך הופכים לבלשים פרטיים?

לא כל אחד יכול להכריז על עצמו כעל בלש פרטי. רישיון לעיסוק בחקירות פרטיות ניתן אך ורק על ידי המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים בתום שלוש שנות התמחות במשרד חקירות ולאחר שהמועמד קיבל ציון מתאים במבחן המתמקד באתיקה ובדינים משפטיים. חלק מן העוסקים בחקירות פרטיות פונים תחילה ללימודים מקדימים באוניברסיטה או באחת המכללות וחלק נוסף מגיעים לתחום לאחר שירות ביחידה משטרתית, שבה צברו ניסיון מקצועי.

שיטות וכלים

לרשותם של בלשים פרטיים מנוסים עומדים כמה וכמה כלים לאיסוף המידע;
מעקב הוא אחד הכלים הבסיסיים בהם ניתן לידלות מידע על חשוד. מעקב כזה, ברגל או ברכב, מצריך סבלנות רבה ועשוי לקחת זמן רב עד שהוא מביא לתוצאה הרצויה, אך הוא נחשב לאחד מאבני היסוד של עבודת החוקר הפרטי. חוקרים נעזרים באופן תדיר גם באמצעים אלקטרוניים כגון מצלמות נסתרות, מכשירי הקלטה והאזנה. מעבר לשימוש באמצעים משוכללים, יכולתו של הבלש / חוקר, באה לידי ביטוי בעיקר ביכולתו, ניסיונו, כושר האילתור וההמצאה בזמן אמת. חלק גדול מהעבודה בתחום מצריך גם כישרון משחק לא מבוטל.

מתי כדאי לפנות לבלשים פרטיים?

הצורך לפנות לשירותי בלש פרטי עשוי להתעורר במגוון מקרים, לא תמיד צפויים מראש. במגזר הפרטי, יכול איש מקצוע כזה לעזור לכם במקרים בהם מתעורר חשד לחוסר נאמנות מצד בן זוג או על רקע סיכסוך כלשהוא או הטרדות . במקרים רבים של סכסוכים, עלול להתעורר החשד כי מישהו מצותת לקו הטלפון שלכם או גרוע מכך, התקין מכשירי ציתות בביתכם. במקרה כזה תרצו לפנות לבלש פרטי כדי שיבצע בדיקת האזנות ויאתר את המכשירים ואת מקורם.

גם המגזר העסקי נעזר בשירותיהם של חוקרים פרטיים, בעיקר כשמדובר בתחום בו התחרות גדולה והסיכוי לרווחים גבוה. הקושי להתמודד עם דליפת מידע , גניבות עובדים ,ריגול תעשייתי, ועבירות דומות, הן הסיבות העיקריות המביאות מנהלי חברות לפנות לעזרת בלש פרטי. גם כאן יכול הבלש לאתר את הגורם הספציפי המבצע את הריגול ואת האמצעים בהם הוא משתמש. לעיתים יצטרך בלש פרטי לבצע מעקב אחר אחד מן העובדים כדי לאשש חשדות לכך שאותו עובד מועל בכספים, מעביר מידע לגורם מתחרה או מבצע עבירות דומות.

ליצירת קשר עם בלש פרטי התקשרו: 054-4674434.
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 
 
  חוקרים פרטיים בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב פעילות חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות