פייסבוק
חוקר פרטי עוז סער  כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה - משרד : 03-9199209  
   
   


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

איך לזהות סימנים לבגידהלא משנה כמה בן הזוג שלך ינסה לשמור על דיסקרטיות, ישנם לא מעט רמזים שיוכלו לסייע לך לגלות את האמת שמתרחשת מאחורי גבך. כנ"ל לגביך, הגבר שלאחרונה אשתו התחילה להתנהג באופן חשוד. ריכזנו עבורכם מספר סימנים שכדאי לשים לב אליהם כדי לזהות בגידה בזמן.
אחד הסימנים המובהקים שצריכים להדליק נורה אדומה למשהו שמתרחש מאחורי גבכם הוא
שינויים בהרגלים הקבועים של בן הזוג. לדוגמא גבר או אישה שהיו רגילים להשאיר את הטלפון הנייד  בסלון ולפתע הוא החלו לקחת אותו למקלחת. אותו דבר לגבי סיסמאות חדשות שצצו במחשבים ניידים או טאבלטים.
היעלמות של בן או בת הזוג לשעות ארוכות בצורה לא שגרתית. גברים לרוב יתרצו את ההיעדרויות הארוכות מהבית בתואנה שהם צריכים לעבוד או למלא מכסה של שעות נוספות במשרד. נשים לרוב יתרצו את ההיעדרות בכך שהן מבלות עם חברות. אחת הדרכים לבדיקה היא פשוטה מאוד, לבדוק את אמינות הדברים ולהפתיע.
במידה והגבר שלך אמר לך שהוא נמצא בעשר בלילה במשרד, קפצי למשרד עם מנה מהמסעדה שהוא הכי אוהב והפתיעי אותו. האישה טוענת שהיא בבית קפה עם חברות? צא עם חברים ועבור במקרה ליד בית הקפה, סתם כדי להגיד לה שלום. במידה ובן הזוג לא היה במקום שהצהיר עליו, לא מומלץ לחשוף זאת ולהתעמת עמו בשלב זה, אלא להתחיל באיסוף ראיות חותכות למען הסר ספק.  

בגידה תמיד משאירה עקבות

אחד הסימנים שיכולים להעלות את החשד לבגידה הוא מצב רוח שונה מהרגיל. לרוב מדובר על שיפור במצב הרוח אך לעתים הבחנו גם בעצבנות גדולה וכעסים שמנותבים לבן הזוג הנבגד.
כמו כן לעתים ניתן להבחין בהוצאות גדולות של כסף שלא ברור למה נועדו. במידה ואתם חושדים בכך, אחת האופציות היא לבדוק את חשבון הבנק של בן זוגכם או בת זוגכם בהסכמתם המלאה כמובן. משיכות גדולות של מזומנים נועדו לרוב לצורך רכישה של מתנות לבן או בת הזוג המסתוריים, תשלום לצימרים או חדרי מלון לפי שעה, היו ערים לכך.
סוג נוסף של עקבות יכול להיות ריחות של בושם שמופיעים על הבגדים, סימנים של אודם או שריטות על הגוף וכיו"ב. כמו כן במידה ותדירות קיום יחסי המין יורדת, ישנו סיכוי לא רע שמתקיימים יחסי מין מחוץ לנישואין. בגידות לעתים גורמות לגברים להתלבש טוב יותר ולהקפיד באופן כללי על ההופעה החיצונית יותר מהרגיל. שימו לב אם הגבר שלכן קנה לאחרונה בגדים חדשים, אפטר שייב חדש או שהתחיל להתאמן יותר מהרגיל בחדר הכושר.

ולא לשכוח, להקשיב
במידה ואתם חוששים כי מתקיימות בגידות במערכת הזוגית שלכם, ההמלצה היא לכרות אוזן ופשוט  להקשיב. כשמישהו מנהל רומן עם אדם אחר, הוא יזכיר את השם שלו מדי פעם. כשזה קורה, נימת הקול וטון הדיבור יקבלו גוון מיוחד. ניתן לשאול את בן הזוג בעקיפין אודות הגב' או האדם החשוד, ולנסות לחוש ולפי מידת הריאקטיביות שלו ולהבין האם אכן מתרחש פה רומן מאחורי גבכם או לא.


אחד הסימנים המובהקים ביותר לקיום של רומן מחוץ לנישואין הוא תירוצים. שימו לב כמה הדברים של בן או בת הזוג שלכם נשמעים הגיוניים. שימו לב כמה בני או בנות הזוג שלכם מפרים את השגרה בזמן האחרון. רומן בתוך מערכת יחסים ארוכה תמיד מפר את השגרה.
אחת ההמלצות החשובות ביותר במהלך הבדיקות היא, לא לתת לצד השני את התחושה שאתם מרגישים משהו, כיוון שבמצב זה, בן הזוג הבוגד, יהפוך זהיר מאוד ויקפיד הרבה יותר בהסתרת הקשר. דבר זה יקשה בהמשך על גילוי האמת. בהצלחה ובתקווה וכל חששותיכם יתבדו.

לשיחת ייעוץ עם 
חוקר פרטי התקשרו : 054-4674434
 
     
 

 

 
  עוז סער חוקר פרטי   |   חוקרים פרטיים מנוסים   |   בלש פרטי מיומן  |   משרד חקירות מקצועי   |   משרדי חקירות אמינים   |   חקירות פרטיות מוצלחות
  עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 
 
  חוקרים פרטיים בגידות משרדי חקירות חוקר פרטי בפתח תקוה חוקר פרטי במרכז חוקרים פרטיים במרכז מודיעין עיסקי משרד חקירות פרטיות חוקרים פרטיים בישראל מעקב פעילות חוקר פרטי בגידות חוקר פרטי בתל אביב משרד חקירות פרטי חוקרים גילוי שיחות חסויות זיהוי שיחה חסויה חברת חקירות זיהוי מספרים חסויים גילוי מספר חסוי ריגול עסקי ריגול תעשייתי איתור מספר חסוי חקירות